Kuidas tellida

Keko Joogid on teinud internetist ostmise eriti lihtsaks ja turvaliseks.

1. Olles valinud välja Teid huvitavad tooted, lisage need ostukorvi. Lehel Ostukorv saate muuta koguseid. Toote eemaldamiseks ostukorvist kirjutage koguseks 0 ja uuendage tellimus. Järgmise toote lisamiseks valige vasakust menüüst Teid huvitav tootegrupp ja jätkake ostmist.

2. Olles valinud Ostukorvi kõik vajalikud tooted vormistage tellimus. Täitke tellimuse vormistamisel kõik tärniga (*) tähistatud väljad ja valige Teile sobiv kohaletoimetamisviis, mille kohta saate lisainformatsiooni ka üleval asuvale lingile "Kohaletoimetamine" klikkides. Enne tellimuse esitamist kontrollige veelkord kõik andmed, tooted ja kogused.

3. Kui kõik klapib, esitage tellimus. Seejärell saadetakse arve teie e-posti aadressile. Tellimus läheb töösse koheselt peale arve tasumist. Toote juures olevaid kohaletoimetamise aegu loetakse alates arve laekumisest.

Valiku puhul: "Tulen ise järele" võtke kindlasti enne ühendust, et leppida kokku aeg ja koht, kuna ladu asub meil Viimsis.

Ostukorvi valitud tooted ja hinnad on hetkeseisuga ja see võib muutuda. Juhul kui viivitate arve tasumisega, ei saa me garanteerida selle toote saadavust ja sama hinda. Kui juhtub, et toode on laost otsa lõppenud, siis teavitame sellest nii kiiresti kui võimalik ja tagastame raha. Lisaküsimuste korral pöörduge Klienditeenindusse, mille leiate lehe päisest.

Enne tellimist lugege kindlasti läbi ka Tingimused.